چرا فرستک

چرا فرستک را انتخاب کنیم؟

برند فرستک اولین سیستم پیاده سازی ایده های نوین فناوری اطلاعات در ایران برای توسعه کسب و کارها می باشد.

فرستک با استفاده از متخصصین فناوری اطلاعات IT و با بهره گیری از دانش و تکنولوژی نوین ایده پردازی سعی دارد تا با ارائه راهکارهای جدید در برندینگ، تبلیغات و مارکتینگ، میزان فروش کسب و کارها و مشاغل را افزایش داده و موجب ایجاد موجی نو در صنعت تبلیغات در کشور باشد.

چرا فرستک

ما باور داریم که شما با کمترین هزینه می توانید بیشترین سود تبلیغاتی را بدست آورید. از همین رو محصولاتی در بستر فناوری اطلاعات IT آماده کرده ایم تا ریسک تبلیغات را کاهش دهیم.

Think big

anything is possible with Firstec web application development

ما مفتخریم که در اولین سال فعالیت خود در ایران توانسته ایم برای بسیاری از شرکت ها، هولدینگ ها و مجموعه های بزرگ و  کسب و کارهای کوچک و متوسط مثمر ثمر واقع گردیم.

برند فرستک با ارائه چهار محصول خود به نام های: OVC و IQS و DRS و DLS و SPS توانسته تا حد بسیار زیادی سیستم های تبلیغاتی را از حالت میدانی، پر هزینه و با ریسک زیاد، به سیستم ها ی کم هزینه و نامحدود تبدیل نماید.

از طرفی حرکت همه جانبه کشور به سمت فعالیت های مجازی ما را برآن داشت تا تمامی فعالیت های خود را به این امر معطوف سازیم تا با یکجا فراهم سازی و هدفمند نمودن این فعالیت ها تاثیر آن ها را بیش از پیش بیشتر نماییم.

فرستک؛

  • توسعه دهنده وب اپلیکیشن و موبایل اپلیکیشن قدرتمند،
  • ارائه دهنده برنامه های کاربردی خلاقانه و قابل استفاده برای عموم،
  • ارائه دهنده خدمات نوین SEM، SEO
  • ارائه دهنده خدمات فناوری سفارشی و اختصاصی

مجموعه فرستک هم اینک با همکاری شرکت های معتبر فناوری اطلاعات در اروپا زمینه حضور موثر خویش را در کشورهای فرانسه، انگلیس، هلند، آلمان، لهستان، آفریقای جنوبی، مالزی فراهم ساخته است.